Draugiškas dviračių žygis Ignalina’23

Draugiškas dviračių žygis
View Calendar

Kviečiame atvykti ir praleisti vasaros pradžią su mumis, šventiškai ir aktyviai! Rugsėjo 4-ąją, Ignalinos vasaros estradoje, kviečiame visus – tiek šeimas, tiek draugų grupes, tiek pavienius dalyvius – išbandyti šventinį Tėvo dienos dviračių žygį po žavų Ignalinos kraštą.

Kodėl nepraleisti progos pasijusti laisvesniems ir aktyvesniems prieš Tarptautinę dviračio dieną, kuri bus švenčiama birželio 3 dieną? Leiskime dviračiams užplūsti kelius ir sužadinti džiugesį širdyse!

Renginio tikslas nėra lenktyniauti, o visiems drauge leisti laiką ant dviračio ir atrasti Ignalinos apylinkių gražumą. Trasose rasite visko, kas tik gali būti reikalinga – kalvos, ežerai, upės, miškai ir, žinoma, nepakartojamos emocijos. Ledynų likimas paliko unikalų reljefą Aukštaitijoje, kuriuo dabar galime mėgautis.

Pasirinkite iš skirtingo ilgio ir sudėtingumo trasų – 50 km tiems, kurie mėgsta iššūkius ir jaučiasi pažengę dviračių meistrai. Šis maršrutas leis jums aplankyti Vilkakalnio apžvalgos bokštą, Palūšės gyvenvietę, Botanikos taką, Lūšių ežero skulptūrų taką, Meironių kaimą, Salų stovyklavietę, Salų etno kaimą, Ladakalnį, Bitininkystės muziejų, Pliaušės atokvėpio vietą, Almajo stovyklavietę ir Ginučių vandens malūną. Tikras nuotykis!

Jeigu norite trumpesnio ir šiek tiek lengvesnio maršruto, galite pasirinkti 30 km trasą. Ji vis tiek įtraukia daugybę lankytinų vietų ir įspūdingų gamtos vaizdų, kurie jus sužavės. Aplankysite Vilkakalnio apžvalgos bokštą, Palūšę, Botanikos taką ir Lūšių ežero skulptūrų taką.

Jei esate su mažesniais vaikais, nenusiminkite – yra ir 10 km maršrutas, kuris pasiūlys ne mažiau nuostabių reginių. Jame rasite paplūdimį ir net galėsite atsigaivinti Varnio ežere, aplankyti Biatlono trasos šaudyklą bei Vidiškių dvarą.

O, jeigu 10 km pasirodė per trumpas jums atkakliems, galėsite išbandyti savo ištvermę ir užbaigti maršrutą pasiekę Ignalinos apžvalgos bokštą, kuris atskleis stulbinančius Ignalinos vaizdus.

Susitikime rugsėjo 4 d., Ignalinos vasaros estradoje! Registracija prasidės 09:00 val., o žygis startuos 11:00 val. Pasirinkite trasą pagal savo gebėjimus ir praleiskite nuostabų Tėvo dienos sekmadienį aktyviai ir linksmai!