Žygių kalendorius

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
 • Motinos dienos žygis Vepriuose
  10:30 -14:30
  2023-05-07
  Motinos dienos žygis

  Sekmadienį, gegužės 7 d., kviečiame į tradicinį Motinos dienos žygį Vepriuose. Besiskleidžiantis pavasaris, nuostabaus grožio apylinkės su daug vandens telkinių ir gausybe istorinių bei gamtos objektų.

  Ėjimo atstumas – 11 km. Ši mūsų trasa – tinkamiausia žygiuoti šeimoms su vaikais. O visoms mamoms taikome 50 proc. nuolaidą žygio dalyvio mokesčiui. Iki starto vietos patogu atvykti iš Vilniaus (70 km) ir Kauno (50 km).

  Žygio metu pailsėti sustosime prie vandens telkinių įrengtose stovyklavietėse su tualetais. Pakeliui: Veprių ežeras, Šventosios upė, upeliai, tvenkiniai su užtvankomis, paslaptingi rieduliai, gražus kraštovaizdis, piliakalnis, koplytėlės, skulptūros, šiek tiek įtraukiančių atrakcijų. Nemaža dalis maršruto eina mišku. Šalia starto/finišo vietos yra vaikų žaidimo aikštelė.

  Žygis su vadovu, grupėje, žiedinis (pabaiga starto vietoje), pasakojimai apie pakeliui esančius objektus. Startas Veprių miestelyje 10:30 val., sekmadienį. Tikslią starto vietą atsiųsime gavę mokėjimą. Pabaiga starto vietoje apie 14:30 val.

  Žygio dalyvio mokestis – 8 Eur. Klubų nariams: 100 km – 6,5 Eur, 300 km – 5,5 Eur, 500+ km – 4 Eur. Vaikams iki 18 m. ir mamoms – 4 Eur. Apmokėti žygio dalyvio mokestį galite čia.

  Šią ar bet kurią kitą mūsų trasą nuo 9 iki 45 km su edukacijomis, ekskursijomis ir kitomis pramogomis arba be jų galite rinktis privačiam žygiui asmeninėms, šeimos, draugų ar įmonių darbuotojų šventėms ir aktyviam laisvalaikio praleidimui.

8
9
10
11
12
13
 • Edukacinis žygis Stepono Dariaus vaikystės takais
  12:00 -15:00
  2023-05-13
  Žygis Stepono Dariaus takais

  Minėdamas „Lituanicos” skrydžio 90-metį, Lietuvos aviacijos muziejus ir jo teritorinis padalinys Stepono Dariaus gimtinė-muziejus kartu su Judrėnų kaimo bendruomene kviečia į edukacinį žygį „Stepono Dariaus takais. Judrėnai”.

  Žygis skirtas paminėti Steponą Darių kaip visuomenės veikėją, Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos dalyvį, įvairių sporto šakų puoselėtoją.

  Žygis įvyks 2023 m. gegužės 13 d. Planuojama renginio trukmė, įskaitant kulminaciją-koncertą S. Dariaus gimtinėje-muziejuje – nuo 12 iki 17 val., Maršruto ilgis – apie 8,5 km.

  Žygio maršrutą, aplankant numatytas stotis, bus galima eiti tiek pagal siūlomą grafiką, tiek savarankiškai. Tiek pėstute, vienam ar grupelėmis, o gal – su augintiniu, dviem ar keturiais ratais. Žygio metu suplanuoti šie sustojimo punktai: 1) Judrėnų Šv. Antano Paduviečio bažnyčia (S. Dariaus tėvų santuokos vieta bei S. Dariaus krikšto sakramento priėmimo vieta), 2) Judrėnų miestelio kapinės (vieta, kurioje palaidoti S. Dariaus tėvai), 3.Kryžius žuvusiems partizanams (siekis pagerbti partizanų atminimą ir pasiaukojimą), 4.S. Dariaus gimtinės-muziejaus sodyba (atstatyta minint Lituanicos 50-metį, šioje vietoje augo S. Darius), 5) laukas – improvizuotas sporto aikštynas prie sodybos, kuriame žygio dalyviai galės pabandyti Stepono Dariaus propaguotų sporto šakų.

  Įveikę bent dalį stotelių žygio dalyviai bus vaišinami ukrainietiškais barščiais, o šventę 16 val. kulminuos grupės „Gedimino sapnas”, atliekančios Lietuvos partizanų dainas, koncertas.

  Dalyvius kviesime patogiai apsiauti ir apsirengti pagal orą, turėti geriamo vandens, žygio maisto sau, liemenę su atšvaitais, telefoną pakrauta baterija. Norintys prisidėti prie aplinkos puoselėjimo kviečiami pasiimti maišą, į kurį žygio metu būtų galima surinkti pakeliui rastas šiukšles.

  Nuoroda į žygio interaktyvų žemėlapį, organizuoto su gidu žygio stotelių grafikas ir kita aktuali informacija bus paskelbta svetainėje www.LAM.lt ir feisbuko sienoje AviacijosMuziejus.

  Aplankytas vietas kviesime fotografuoti ir įkėlus į tinklą Instagram ar kitus socialinius tinklus žymėti grotažymėmis:

  #Herojai2023
  #SteponasDarius
  #AviacijosMuziejus

  Šis edukacinis žygis yra Lietuvos aviacijos muziejaus renginių, skirtų Lituanicos skrydžio 90-mečio jubiliejui, dalis ir muziejaus kultūrinio sezono #Herojai2023 dalis.
  Daugiau informacijos: aviacijos.muziejus@gmail.com

14
 • Žygis su keturkoju draugu
  10:00 -17:00
  2023-05-14
  Žygis su keturkojais

  Pirmyn į žygį su geriausiu keturkoju draugu!

  „Vetmarket“ kartu su draugais „Dr.Clauder’s“, „HeelVet“ ir „Pro-Nutrition Flatazor“ kviečia žygiuoti Kačerginės kalvomis Pyplių piliakalnio link (Kauno raj.). Prie jūsų prisijungs gyvūnų prieglaudos „Nojus“ gyventojai. Smagiai praleiskime laiką, susiraskime naujų draugų ir išsinerkime iš žiemos sunkumų gamtoje. 🐕

  Visi žygio dalyviai keturkojai gaus dovanų iš renginio rėmėjų! 🎁

  Trasos ilgis – 9 km. Startas/finišas: Pyplių piliakalnio stovėjimo aikštelė. Data: gegužės 14 d. 10 val. Registracija: draugas2023@gmail.com

  Nepraleiskite šios puikios galimybės žygiuoti su savo keturkojais draugais, susipažinti su gyvūnų prieglaudos „Nojus“ gyventojais ir mėgautis gamtos grožiu. Išsirinkite sau naujus draugus ir pabūkite kartu!

15
16
17
18
19
20
21
 • Pilaitės žygis
  09:00 -13:20
  2023-05-21
  Žygis Pilaitėje

  Pilaitė kviečia pažinti savo grožį žygiuojant gegužės pabaigoje. Šis malonus ir sveikas laiko praleidimas leis smagiai ištyrinėti Pilaitę ir jos istoriją.

  Žygis vyks ratu, prasidės prie parapijos namų Tolminkiemio g. 4 ir baigsis prie Beepart. Planuojamas atstumas yra apie 12 km, o trukmė – apie 4-4,5 val.

  Žygyje gidė Asta Cicėnienė pasidalins vaizdine ir kitokia informacija apie Pilaitės atsiradimą, ypatingumus ir skirtingas jos dalis. Žygio metu iškeliausime iš Pilaitės ir Vilniaus, bet sėkmingai sugrįšime.

  Kaip ir visose gidės ekskursijose ir žygiuose, dalyvių lauks siurprizai ir gera nuotaika. Kaina žygiui yra 10 eur suaugusiems ir 2 eur vaikams. Būtina išankstinė registracija el. paštu lietuvosgide@gmail.com ir išankstinis apmokėjimas, nes žygio dalyvių skaičius yra ribojamas iki komfortiško skaičiaus.

  Nepaleiskite šios puikios progos susipažinti su Pilaitės grožiu ir istorija! Iki malonaus susižygiavimo!

 • Vabaliukų žygis: šeimos nuotykis miške
  10:00 -13:00
  2023-05-21
  Vabaliukų žygis Bukčių miške

  Kviečiame Jus ir Jūsų šeimas dalyvauti spalvingame ir linksmame Vabaliukų žygyje, kurio metu galėsite leistis į mažųjų miško gyventojų paieškas kartu su savo mažaisiais tyrinėtojais. Renginys vyks 2023 m. gegužės 21 d., nuo 10:00 val. Žygyje laukiami visi vaikučiai, jų tėvai, seneliai ir net augintiniai. Renginį organizuoja Mamos žygeivės ir Žalia vaikų Kūdra.

  Vabaliukų žygis prasidės ir baigsis žaidimų aikštelėje Jonažolių g. 12, Lazdynėliai. Dalyviams rekomenduojama atvykti į žygio vietą naudojantis koordinatėmis 54.666251, 25.210096. Žygio metu nueisite apie 5 km maršrutu, kurį galima įveikti vežimėliu, ir užtruksite maždaug 2 valandas.

  Žygio metu dalyviams bus skirtos smagios užduotys, staigmenos ir stebuklingi Žalia vaikų kūdra personažai. Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

  Žygio kaina priklauso nuo bilieto pirkimo laiko:

  1. 16 eurų* visai šeimai iki gegužės 11 d. (įskaitant)
  2. 19 eurų* visai šeimai nuo gegužės 12 d. iki gegužės 18 d. (įskaitant)
  3. 22 eurai* visai šeimai perkant nuo gegužės 19 d. iki gegužės 20 d. (įskaitant)

  Renginio dieną nebus galimybės įsigyti bilietų. Šeimos mokestis įeina abu arba vienas iš tėvų ir jų vaikai.

  Norėdami užsiregistruoti į žygį, apsilankykite šioje svetainėje: https://forms.gle/xwUkYM3H9UAGV4Lt9

  Dalyvių skaičius žygyje ribotas, todėl registracija gali būti bet kuriuo metu sustabdyta. Papildoma informacija bus skelbiama Mamos žygeivės puslapyje. Iki susitikimo miške!

22
23
24
25
26
27
 • Žygis dviračiais Dubysos reg. parke
  09:30 -18:00
  2023-05-27
  Žygis dviračiais Dubysos regioniniame parke

  Šis žygis yra kvietimas dviratininkams dalyvauti 70 km ilgio maršrute po Dubysos regioninį parką gegužės 27 dieną. Tai puiki galimybė apsilankyti įvairiose saugomose teritorijose ir išvysti gražius upių slėnius bei šlaitus. Žygio metu dalyviai aplankys Seredžiaus piliakalnį, Margupio kadagyną ir kitus gamtos bei kultūros paveldo objektus.

  Kelionei bus keletas iššūkių, įskaitant daugiau nei 10 įvairaus statumo įkalnių ir nuokalnių, pažliugusias upelių brastas bei trumpus bekelės ruožus. Pritrūkusiems iššūkių žygeiviams siūloma alternatyvi miško keliukų/bekelės ruožas Dubysos pakrantėmis.

  Dalyvavimas žygyje priklauso nuo meteorologinių sąlygų ir nerekomenduojama keliauti miesto tipo dviračiais. Registracija vyks nuo 09:30 iki 10:00 kavinėje „Arka“. Startas numatytas 10:05, o finišas – 18:00.

  Dalyvio mokestis yra 10 eurų ir turi būti pervestas į Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos sąskaitą (LT63 7300 0101 7293 3044 (pavedimo paskirtyje nurodyti UŽ ŽYGĮ DUBYSOS RP ir žygeivių vardus bei pavardes)).

  Rekomenduojama pasirūpinti savo maistu, gėrimais, sveikata ir dviračių technine būkle.

28
 • Žygis panemuniais, kalneliais ir ekskursija Daukšiagirės dvare
  11:15 -16:15
  2023-05-28
  Pakuonio žygis

  Gegužės 28-ąją, sekmadienį, kviečiame į nuostabų vasarišką žygį maloniais Pakuonio kraštovaizdžiais (Prienų r.). Šią dieną leiskime sau ištrūkti iš kasdienybės ir sužavėkime save gamtos grožiu.

  Pradėsime nuo nuoširdaus Pakuonio miestelio, o mūsų pirmoji sustojimo vieta bus piliakalnis, kur galėsime pasinerti į pasakiškus vaizdus, atsiveriančius iš jo viršūnės.

  Laukia neįprastas kelionės maršrutas – maloniai kalneliais, laukais ir panemuniais, per gražų Vangų kaimą ir įdomų Camino Lituano. Kiekvienas žingsnis bus pripildytas smagumo ir nuotykio.

  Žygio pabaigoje apsilankysime Daukšiagirės dvare, kur sulauksime šeimininkų pasitikimo. Mūsų lauks degustacija tradicinio gėrimo ir įdomi ekskursija po visas dvaro erdves. Pasinerti į čia gyvenusių tarpukario Lietuvos elito atstovų istoriją bus tikras malonumas.

  Žygio trasa sudaro 19 km, tačiau vadovaujantys žygio lyderiai ir įdomūs pasakojimai padarys jį dar patrauklesnį.

  Startas įvyks gegužės 28 d., sekmadienį, 11.15 val. Pakuonio miestelyje, o finišas bus ten pat, kur ir pradžia. Ekskursija dvare prasidės 15.30 val. ir su degustacija užtruks apie 1,5 val.

  Svarbu žinoti, kad ekskursijai vietų skaičius ribotas – tik 30 dalyvių. Laisvų vietų skaičių galėsite pamatyti renginio diskusijoje ir mokėjimo informacijoje.

  Dalyvio mokestis žygyje yra 7 Eur. Klubų nariams, kurie įveikė 100 km atstumą, kaina tik 5,5 Eur, 300 km – 5 Eur, o 500 km – vos 3,5 Eur. Vaikai iki 18 metų taip pat gali dalyvauti už 3,5 Eur.

  Ekskursijos kaina yra 5 Eur.

  Svarbu prisiminti, kad kainos kils nuo gegužės 25 d. Tai puiki galimybė užtikrinti savo vietą iš anksto.

  Jūsų pasirinkimas – dalyvauti tiek žygyje, tiek ekskursijoje, arba galbūt renkatės tik vieną iš jų.

  Jei apmokėsite, gausite tikslų starto vietos adresą ir kitą aktualią informaciją apie žygį bei ekskursiją. Pasiruoškite išskirtinai malonioms akimirkoms ir nepamirškite pasidžiaugti gamtos ir kultūros grožiu!

  Apmokėjimo informacija čia: https://www.facebook.com/aplinkuilietuva/posts/561039986030442

29
30
31
birželio
birželio
birželio
birželio