Grįžtame prie žygių

0

Ilgą laiką kalendoriuje buvo tyla ir ramybė. Prie to, be abejo, nagus prikišo ir pandemija, tačiau per tą laiką šiek tiek atsinaujinome, keitėme kalendoriaus varikliuką ir, tikimės, nebesugriūsime bent jau iš techninės pusės.

Kaip visuomet, kalendoriuje matysite trumpą žygio aprašymą, nuorodą į organizatorių puslapį ar žygio įvykį Facebook’e. Šioje svetainėje skelbiami kitų organizuojami žygiai – visais organizaciniais klausimais iš karto kreipkitės tiesiai į organizatorius – zygiai.eu atlieka tik viešinimo funkciją, tačiau labai dažnai sulaukiame klausimų, o į juos, deja, atsakyti, negalime.

Dėl žygių viešinimo galite rašyti el. paštu arba Facebook žinutėmis – kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo didesnė tikimybė, kad paskelbsime greitai.

Palaipsniui pildome lankytinų vietų aprašymus, suskirstydami pagal apskritis. Jei manote, kad kitoks skirstymas būtų patogesnis – pateikite savo pasiūlymus, įvertinsime! Atkreipiame dėmesį, jog mūsų tikslas – mažiau populiarios, galbūt ne visiems žinomos lankytinos vietos.

Stengiamės tobulėti ir siekiame būti Jūsų Nr. 1 ieškant žygių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *