Žygis panemuniais, kalneliais ir ekskursija Daukšiagirės dvare

Pakuonio žygis
View Calendar

Gegužės 28-ąją, sekmadienį, kviečiame į nuostabų vasarišką žygį maloniais Pakuonio kraštovaizdžiais (Prienų r.). Šią dieną leiskime sau ištrūkti iš kasdienybės ir sužavėkime save gamtos grožiu.

Pradėsime nuo nuoširdaus Pakuonio miestelio, o mūsų pirmoji sustojimo vieta bus piliakalnis, kur galėsime pasinerti į pasakiškus vaizdus, atsiveriančius iš jo viršūnės.

Laukia neįprastas kelionės maršrutas - maloniai kalneliais, laukais ir panemuniais, per gražų Vangų kaimą ir įdomų Camino Lituano. Kiekvienas žingsnis bus pripildytas smagumo ir nuotykio.

Žygio pabaigoje apsilankysime Daukšiagirės dvare, kur sulauksime šeimininkų pasitikimo. Mūsų lauks degustacija tradicinio gėrimo ir įdomi ekskursija po visas dvaro erdves. Pasinerti į čia gyvenusių tarpukario Lietuvos elito atstovų istoriją bus tikras malonumas.

Žygio trasa sudaro 19 km, tačiau vadovaujantys žygio lyderiai ir įdomūs pasakojimai padarys jį dar patrauklesnį.

Startas įvyks gegužės 28 d., sekmadienį, 11.15 val. Pakuonio miestelyje, o finišas bus ten pat, kur ir pradžia. Ekskursija dvare prasidės 15.30 val. ir su degustacija užtruks apie 1,5 val.

Svarbu žinoti, kad ekskursijai vietų skaičius ribotas – tik 30 dalyvių. Laisvų vietų skaičių galėsite pamatyti renginio diskusijoje ir mokėjimo informacijoje.

Dalyvio mokestis žygyje yra 7 Eur. Klubų nariams, kurie įveikė 100 km atstumą, kaina tik 5,5 Eur, 300 km – 5 Eur, o 500 km – vos 3,5 Eur. Vaikai iki 18 metų taip pat gali dalyvauti už 3,5 Eur.

Ekskursijos kaina yra 5 Eur.

Svarbu prisiminti, kad kainos kils nuo gegužės 25 d. Tai puiki galimybė užtikrinti savo vietą iš anksto.

Jūsų pasirinkimas – dalyvauti tiek žygyje, tiek ekskursijoje, arba galbūt renkatės tik vieną iš jų.

Jei apmokėsite, gausite tikslų starto vietos adresą ir kitą aktualią informaciją apie žygį bei ekskursiją. Pasiruoškite išskirtinai malonioms akimirkoms ir nepamirškite pasidžiaugti gamtos ir kultūros grožiu!

Apmokėjimo informacija čia: https://www.facebook.com/aplinkuilietuva/posts/561039986030442