Žygis baidarėmis Verknės upe

Žygis baidarėmis Verknės upe
View Calendar

Prisijunkite birželio 10 d., 9:30 val. Aukštadvaryje prie žygio baidarėmis gerbėjų ir atraskite naują būdą mėgautis gamta. Leiskitės į aktyvią meditaciją - plaukimą baidarėmis Verknės upe.

Šis baidarių žygis siūlo ne tik fizinį aktyvumą, bet ir galimybę atsipalaiduoti bei pasinerti į Lietuvos gamtos stebuklus. Būsite nešamas srovės ir mėgausitės aplinkos garsais bei vaizdais. Kelionės metu pamatysite, kaip gamta kinta su kiekvienu posūkiu - nuo plačių upės lankų iki siaurų miško srautų. Paukščių giesmės, vandens šnabždesys ir lapų šnara taps jūsų meditacijos garsais. Po žygio mėgausitės Aukštadvario skaniais kibinais ir sultiniu. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti, atgaivinti jėgas ir pasidalyti dienos įspūdžiais.

Prisijunkite prie nuotykių grupės ir patirkite šį neįkainojamą nuotykį! Registracijos nuoroda.

Planas: Birželio 10 d. 9 valandą susitinkame baidarių centre, Žvejų gatvė 13, LT-21255 Aukštadvaris, Lietuva. Bandysime sudaryti galimybę dalyviams iš Marijampolės atvykti be savo transporto priemonės, todėl būtina nurodyti kontaktinį numerį.

Plaukimo maršruto sunkumas yra vidutinis, upė jau išvalyta nuo medžių nuovirtų. Numatoma plaukti 16 kilometrų, tai gali užtrukti apie 4-5 valandas. Pagrindinis maitinimas bus po kelionės, valgysime vietinius Aukštadvario kibinus. Kiekvienas dalyvis gaus po du kibinus ir sultinį. Taip pat bus lengvi užkandžiai kelionės metu. Nepamirškite atsinešti vandens, gėrimų ir užkandžių. Apsvarstykite tinkamą aprangą ir apsaugą nuo peršlapimo. Bus prieinamos neperšlampamos kuprinės.

Kontaktai: +370 636 82728