Motinos dienos žygis Vepriuose

Motinos dienos žygis
View Calendar

Sekmadienį, gegužės 7 d., kviečiame į tradicinį Motinos dienos žygį Vepriuose. Besiskleidžiantis pavasaris, nuostabaus grožio apylinkės su daug vandens telkinių ir gausybe istorinių bei gamtos objektų.

Ėjimo atstumas – 11 km. Ši mūsų trasa – tinkamiausia žygiuoti šeimoms su vaikais. O visoms mamoms taikome 50 proc. nuolaidą žygio dalyvio mokesčiui. Iki starto vietos patogu atvykti iš Vilniaus (70 km) ir Kauno (50 km).

Žygio metu pailsėti sustosime prie vandens telkinių įrengtose stovyklavietėse su tualetais. Pakeliui: Veprių ežeras, Šventosios upė, upeliai, tvenkiniai su užtvankomis, paslaptingi rieduliai, gražus kraštovaizdis, piliakalnis, koplytėlės, skulptūros, šiek tiek įtraukiančių atrakcijų. Nemaža dalis maršruto eina mišku. Šalia starto/finišo vietos yra vaikų žaidimo aikštelė.

Žygis su vadovu, grupėje, žiedinis (pabaiga starto vietoje), pasakojimai apie pakeliui esančius objektus. Startas Veprių miestelyje 10:30 val., sekmadienį. Tikslią starto vietą atsiųsime gavę mokėjimą. Pabaiga starto vietoje apie 14:30 val.

Žygio dalyvio mokestis – 8 Eur. Klubų nariams: 100 km – 6,5 Eur, 300 km – 5,5 Eur, 500+ km – 4 Eur. Vaikams iki 18 m. ir mamoms – 4 Eur. Apmokėti žygio dalyvio mokestį galite čia.

Šią ar bet kurią kitą mūsų trasą nuo 9 iki 45 km su edukacijomis, ekskursijomis ir kitomis pramogomis arba be jų galite rinktis privačiam žygiui asmeninėms, šeimos, draugų ar įmonių darbuotojų šventėms ir aktyviam laisvalaikio praleidimui.