Draugiškas žygis dviračiu Neries kilpomis

Draugiškas žygis dviračiu Neries RP
View Calendar
Šį kartą Žygis dviračiu komanda kviečia jus leistis į nuotykį dviračiais visai šalia sostinės - Neries regioniniame parke!
Susitinkame jau liepos 16 dieną, nuo 10 val.
Kartu atrasite nuostabias Neries regioninio parko lankytinas vietas ir kvapą gniaužiančius vaizdus, atsiveriančius nuo Neries upės perkirstų ledynmečio suformuotų aukštumų.
Neries regioninis parkas – labiausiai miškais apaugęs Lietuvos regioninis parkas. Jame auga vieni didžiausių ir seniausių ąžuolų šalyje. Ši vieta atvira visiems, norintiems sužinoti daugiau apie pagonių kultūrą bei gamtines ir kultūrines vertybes, esančias abiejuose Neries krantuose.
Parkas apima gražiausią Neries slėnio, kuriame žmonės įsikūrė jau daugiau nei prieš 10 000 metų, teritoriją.
Neries regioninis parkas – tai vienas iš 30-ies regioninių parkų Lietuvoje. Tačiau jis – ypatingas! Šiame parke saugomas paskutiniojo ledyno sustumtų aukštumų kraštovaizdis, kertamas Neries – antros pagal dydį Lietuvos upės.
Verždamasi per aukštumas, būtent čia Neris padaro pačias didžiausias ir gražiausias kilpas per visą savo 510 km ilgį.
Taip pat, čia pamatysime ir Neries skardžius su nuo jų atsiveriančiomis miškingomis upės slėnio panoramomis, Dūkštų ir Karmazinų atodangas, Ausiutiškių ir Airėnų konglomeratus, mitologinius akmenis bei jų grupes.
Dviratis - neabejotinai geriausia transporto priemonė pažinti šį parką ir visus jame esančius objektus! O pažinti tikrai yra ką!
Prisijunkite - pažadame smagų laiką, daugybę kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų ir neabejotinai vieną įsimintiniausių vasaros nuotykių!
Trasose jūsų lauks ne tik poilsio ir maitinimo punktai, bet ir mūsų paruoštos staigmenos!
Sau tinkamą trasą galėsite pasirinkti iš trijų siūlomų:
10 km trasa - itin tinkama žygiuojantiems su mažaisiais dviračių entuziastais!
30 km trasa - vidutinio sudėtingumo, ypač populiari Neries regioninio parko lankytojų tarpe - Kairiojo Neries kranto trasa!
50 km trasa - ištvermingiausiems ir labiausiai savo fizinėmis jėgomis pasitikintiems žygeiviams!
Išsamius trasų aprašymus pateiksime jau netrukus - sekite naujienas mūsų socialiniiuose tinkluose!
Jei neturite dviračio - ne bėda! Mes tuo pasirūpinsime - pirkdami bilietą pridėkite į krepšelį papildomą paslaugą "Dviračio nuoma".
Kviečiame atidžiai perskatyti renginio nuostatus! Registruojantis, kiekvienas dalyvis patvirtina, kad yra susipažinęs su nuostatais ir įsipareigoja jų laikytis!
Jei turite klausimų ar pastabų - susisiekite su organizatoriais elektroniniu paštu arba telefonu!