Didysis vasaros žygis Neries atodangomis

Didysis vasaros žygis Neries atodangomis
View Calendar
2023-06-17 09:30 - 2023-06-18 20:00

Prisijunkite prie nuostabaus vasariško žygio, kuris vyks birželio 17–18 dienomis. Ši unikali kelionė leis jums atrasti paslėptas Neries slėnio vietoves tarp Kauno ir Jonavos.

Maršrutai buvo atidžiai parinkti, kad galėtumėte mėgautis įspūdingais gamtos vaizdais. Žygis apims įvairius objektus, įskaitant įspūdingas atodangas, kalvagūbrius, piliakalnius, taip pat karjerus, kurie sužavi savo vandeningomis pievomis.

Siūlomos kelios galimybės:

  1. Žygio diena: galite pasirinkti dalyvauti birželio 17 arba 18 dieną.
  2. Jums taip pat leidžiama pasirinkti, ar norite eiti su vadovu arba savarankiškai. Su vadovu einantys dalyviai gaus itin detalų maršruto aprašymą su įdomiais faktiniais duomenimis apie kiekvieną objektą, taip pat trasos žymėjimus, kurie padės jums kelyje.
  3. Galite pasirinkti vieną iš šių atstumų: 15 km, 19 km, 26 km, 34 km, 41 km arba net 45 km (šis atstumas skirtas tik savarankiškai einantiems dalyviams).

Žygio metu jums bus suteikta visa reikiama pagalba ir patogumai. Visi maršrutai bus užbaigti ten, kur pradėjote.

Be to, norime pabrėžti, kad kiekviename maršrute rasite unikalių objektų ir vaizdų:

  • 15 km maršrutas: prasidės Mažuosiuose Žinėnuose, kur pamatysite įspūdingą Neries atodangą ir piliakalnį, išliksite Mykoliškių dvaro pastatų ir liepų alėjos grožį, bei pasimėgausite gražiais vaizdais į Vidurio Lietuvos lygumą nuo aukštumų.
  • 19 km maršrutas: prasidės Lepšiškiuose, o nuostabūs vaizdai į Neries slėnį atsivers nuo Batareikos piliakalnio, o vėliau turėsite progą pamatyti legendomis apipintą Šančių piliakalnį ir kitus stebuklus.
  • 26 km maršrutas: prasidės Lapėse, kur pamatysite XVII a. Lapių pilies griuvėsius ir bažnyčią, taip pat pasinerti į Šančių piliakalnio istoriją ir mėgautis įspūdingais Neries atodangų vaizdais.
  • 34 km maršrutas: prasidės Lepšiškėse ir leis jums apsilankyti įdomiuose objektuose, tokiose kaip Mažieji Žinėnai, Didžiausias upių akmuo Lietuvoje, Mažoji Kuršių Nerija ir daugelis kitų.

Prisijunkite prie nuotykių ir atraskite grožius, kuriuos pasiūlo Neries slėnis!