Žygis dviračiais Dubysos reg. parke

Žygis dviračiais Dubysos regioniniame parke
View Calendar

Šis žygis yra kvietimas dviratininkams dalyvauti 70 km ilgio maršrute po Dubysos regioninį parką gegužės 27 dieną. Tai puiki galimybė apsilankyti įvairiose saugomose teritorijose ir išvysti gražius upių slėnius bei šlaitus. Žygio metu dalyviai aplankys Seredžiaus piliakalnį, Margupio kadagyną ir kitus gamtos bei kultūros paveldo objektus.

Kelionei bus keletas iššūkių, įskaitant daugiau nei 10 įvairaus statumo įkalnių ir nuokalnių, pažliugusias upelių brastas bei trumpus bekelės ruožus. Pritrūkusiems iššūkių žygeiviams siūloma alternatyvi miško keliukų/bekelės ruožas Dubysos pakrantėmis.

Dalyvavimas žygyje priklauso nuo meteorologinių sąlygų ir nerekomenduojama keliauti miesto tipo dviračiais. Registracija vyks nuo 09:30 iki 10:00 kavinėje „Arka“. Startas numatytas 10:05, o finišas - 18:00.

Dalyvio mokestis yra 10 eurų ir turi būti pervestas į Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos sąskaitą (LT63 7300 0101 7293 3044 (pavedimo paskirtyje nurodyti UŽ ŽYGĮ DUBYSOS RP ir žygeivių vardus bei pavardes)).

Rekomenduojama pasirūpinti savo maistu, gėrimais, sveikata ir dviračių technine būkle.