Žygis-žaidimas „Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai“

Kada:
2016 gegužės 21, 11:00 – 23:59
2016-05-21T11:00:00+03:00
2016-05-21T23:59:00+03:00
Kur:
M. K. Čiurlionio dailės muziejus
V. Putvinskio g. 55
Kaunas 44248
Lietuva
Cost:
Free

Puiki proga sudalyvauti puikiame žygyje-žaidime „Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai: 1 diena 8 muziejai“, organizuojamą Tarptautinės muziejų dienos proga. M. K. Čiurliono dailės muziejus jungiasi prie visoje Europoje paplitusios iniciatyvos ir kviečia visus norinčius sudalyvauti kiek neįprastame žygyje aplankant 8 Kauno miesto muziejus per dieną, taip iš naujo, o gal pirmą kartą, atrandant Kauną. Žygis vykdomas savarankiškai, todėl Jums reikės šio žemėlapio:

Žemėlapis žygiui-žaidimui

Atsispausdinę žemėlapį leiskitės į žygį Kaune. Užėję į kiekvieną muziejų gegužės 21 d. tarp 11 ir 20 val. gausite užduotį, ją įvykdę – specialų lipduką.

20-21 valandomis žygeiviu lauks „Muziejaus naktinis piknikas“ prie M. K. Čiurlionio galerijos, čia bus apdovanoti 10 greičiausių ir daugiausiai lipdukų surinkusių žygeivių. Kiti dalyviai gaus atminimo ženkliukus. Visi kartu vakarodami trauks dainas, šoks, bendraus, nuotaiką skaidrins folkloro ansambliai „Žaisa“ ir „Kupolė“. Piknikui reikės arbatos, geros nuotaikos ir sumuštinukų!

20-24 val. Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus kvies į romantišką pasibuvimą „Žiūrim – krinta patylomis obelų žiedai“. Pasibuvimo metu dirbtuvėje bus galima kruti paveikslus iš žiedų antspaudų, sužinoti apie monotipijos galimybes, aplankyti parodas ir ekspozicijas.

M. K. Čiurlionio galerija, A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių (Velnių) muziejus ir Istorinė Lietuvos Respublikos prezidentūra nemokamai priims lankytojus iki pat vidurnakčio!

Nepavyksta atsispausdinti žemėlapio? Originalus šaltinis čia, o tai pat galima jį atsiimti renginio dieną M. K. Čiurlionio muziejų padaliniuose:

  • M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12);
  • Kauno paveikslų galerija (K. Donelaičio g. 16);
  • L. Truikio ir R. Rakauskaitės memorialinis muziejus (E. Fryko g. 14);
  • A. ir P. Galaunių namai (Vydūno al. 2);
  • J. Zikaro memorialinis muziejus (J. Zikaro g. 3);
  • Istorinė Lietuvos Respublikos prezidentūra (Vilniaus g. 33);
  • A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus (V. Putvinskio g. 64);
  • Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus (V. Putviskio g. 55).

 

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.