Kalendorius
Kov
19
Št
2016
Žygis Tauro apygardos Žalgirio rinktinės partizanams atminti @ Plokščiai
Kov 19, 9:30 – 21:30
Žygis Tauro apygardos Žalgirio rinktinės partizanams atminti @ Plokščiai | Plokščiai | Marijampolės apskritis | Lietuva

Pirmasis pėsčiųjų žygis „Tauriečiai“ yra skiriamas Tauro apygardos Žalgirio rinktinės partizanams atminti. Žygį organizuoja Pėsčiųjų žygių asociacija ir kviečia visus norinčius dalyvauti ~27 km ilgio žygyje pėsčiomis.

Žygio pradžia Plokščių mokykloje – daugiafunkciniame centre (Mokyklos g., Plokščiai, Šakių r.) š. m. kovo 19 d., šeštadienį, 10 val. Atvykimas ir galutinį registracija nuo 7 iki 9:30.

Išankstinė dalyvių registracija, tiek pavienių, tiek ir grupių, vykdoma nuo 2016-02-01 iki 2016-03-10, o norintiems gauti ir medalį būtina užsiregistruoti iki 2016-02-15. Registracija vykdoma el. paštu info@pza.lt

Žygio dalyviai užsiregistravę iki aukščiau nurodytų datų el. paštu yra apmokestinami 5 € mokesčiu (su medaliu – 15 €), o vaikai iki 16 metų amžiaus, dalyvaujantys su tėvais ar kitais prižiūrinčiais asmenimis, turi sumokėti 2 € mokestį. Papildomi 2 € taikomi tiems, kurie atliko vėlyvą registraciją (po datų) ar registruojasi žygio dieną.

Žygio maršrutas dar nėra paskelbtas.

Bal
9
Št
2016
Bunda pavasaris Mažojoje Lietuvoje @ Viešvilė
Bal 9, 10:00 – 16:00
Bunda pavasaris Mažojoje Lietuvoje @ Viešvilė | Viešvilė | Tauragės apskritis | Lietuva

Viešvilės bendruomenė nori turėti savo krašto monografiją, todėl kviečia sudalyvauti labdaringame žygyje, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos monografijos „Viešvilė“ parengimui.

Žygis vyks balandžio 9 d. Viešvilės miestelyje, susitinkant prie neseniai įrengto žuvintakio, kuris tikrai traukia akį. Maršrutai atskirti du:

Geltonoji trasa skirta mažiau patyrusiems žygeiviams, norintiems geriau pažinti Viešvilės kraštą. Šiame maršrute pasigrožėsite žuvintakiu, aplankysite lankytinus Viešvilės objektus, pažintinį taką. Atstumas ~8 km.

Žalioji trasa skirta visiems, kurie nori ir gali gamtoje praleisti daugiau laiko ir įveikti didesnį maršrutą. Pasirinkę šią atkarpą dalyviai keliaus pro Viešvilės rezervatą, istorinius objektus, o miško glūdumoje Jūsų lauks gausybė gamtos stebuklų. Ką gali žinoti, gal ir lūšį teks garbė pamatyti? Atstumas ~20 km.

Žygio programa

8:30 – 10:00 dalyvių registracija
10:00 žygio atidarymas, sveikinimai, Viešvilės istorijos apžvalga
10:30 žygio startas
16:00 žygeivių apdovanojimai, seniūno žuvienės ragavimas, žygio aptarimas

Registruotis galima el. paštu bei žygio dieną. Suaugusieji Viešvilės monografiją paremia 5 €, vaikai nuo 10 m. – 3 €, mažesnieji atleidžiami nuo mokesčio.

Lie
30
Št
2016
Dviejų dienų žygis „Dviračiais po Mažąją Lietuvą“ @ Degalinė "Bonsa"
Lie 30, 9:00 – Lie 31, 20:00
Dviejų dienų žygis „Dviračiais po Mažąją Lietuvą“ @ Degalinė "Bonsa" | Tauragė | Tauragės apskritis | Lietuva

Pernai Tauragės aktyvistai „Aktyvi Tauragė“ organizavo puikų dviračių žygį, kuris grįžta ir šiais metais! Nelaužant tradicijų keliaujama tame pačiame paslaptingame regione – Mažojoje Lietuvoje. Tik šiais metais visai kitoks maršrutas.

9 val. žygio dalyviai pradeda savo ekspediciją degalinėje „Bonsa“, Tilžės pl., Taurų k. ribose. Žygio kryptis – Šilutės rajone link. Vakaras leidžiamas prie nuostabaus grožio ežero, prie kurio žygeiviai lieka nakvoti.

Sekmadienį ryte kelionė tęsiama tolyn. Organizatoriai žada pasistengti, kad kuo daugiau pedalus minti tektų asfaltuotais takais, tad žygis nebus ypač sunkus.

Didelis privalumas! Žygio metu Jus lydės saugos ekipažas, tad pasibaidžius Jūsų žirgui ar pajutus nepakeliamą nuovargį neteks sukti galvos kaip tęsti kelionę. Tuo tarpu smulkius remonto darbelius kartu su kitais žygeiviais pamėginsite įveikti tiesiog šalikelėje.

Žygio kaina – 10 €.

Pirmą dieną vakariene Jus vaišins organizatoriai, visu kitu maistu ir gėrimais teks pasirūpinti Jums.

Dalyviai privalo pasirūpinti techniškai tvarkingu dviračiu, ryškia liemene, asmens tapatybės dokumentu, palapine, miegmaišiu ir kitais būtinais žygio daiktais.

Registruotis iki liepos 29 d. ryto aukščiau nurodytais kontaktais.

Geg
20
Št
2017
Aplink Velniakampio ežerą @ Velniakampio stovyklavietė
Geg 20, 10:00 – 14:00
Aplink Velniakampio ežerą @ Velniakampio stovyklavietė | Vilniaus apskritis | Lietuva

Neries regioniniame parke esantis Elniakampio arba Velniakampio ežeras vilioja savo apylinkėmis. Žygiuodami ne tik turėsite galimybę pamatyti ežerą, apsuptą miškų, bet taip pat ir išvysite kas liko iš Velniakampio dvaro audinių balyklos, koplyčios, krui priklauso dvarininkų Trautfeterių giminei, piliakalnį (atminkite, jog šie metai yra piliakalnių metai), mitologinį Martyno akmenį ir daug kitų akiai malonių ir dėmesio vertų objektų.

Žygio maršrutas (~11 km) driekiasi palei dideles pelkes, kur apstu gervių, tad gal išvysite ir jas. Greta Vaigolės upelio, kurio pakrantėmis žygio metu taip pat keliausite, ne tik pamatysite žydinčių augalų, bet ir juos užuosite – nuostabus žiedų aromatas garantuotas. Tuo tarpu Elnos upelyje pamatysite kaip gyvena ir dirba bebrai.

Dalyvio mokestis – 5 € (į kainą įskaičiuotas ir parko lankytojo bilietas). Žygyje kviečiami dalyvauti asmenys nuo 13 metų, būtina registracija iki gegužės 18 d. naudojantis šia forma.

Žygis yra kupinas iššūkių, todėl labiau tinkamas bent minimalų pasirengimą turintiems žygeiviams.

Bir
24
Št
2017
Rasų takais @ Pagramančio piliakalnis
Bir 24, 10:00 – 17:00
Rasų takais @ Pagramančio piliakalnis | Pagramantis | Tauragės apskritis | Lietuva

Pagramančio piliakalnis laukia žygeivių, norinčių pasikrauti teigiamų emocijų ir nuotykių žygiuojant gamtos pramintais ir sukurtais takais. Žygeiviai įveiks ~20 km.

Žygio programa

  • 10:00 – 11:00 Dalyvių atvykimas ir galutinė registracija
  • 11:10 – Žygio startas
  • 13:00 – 14:00 pietų pertrauka partizanų bunkeryje
  • iki 17:00 žygio finišas, apdovanojimai ir vietos atlikėjų pasirodymai

Žygio dalyviams taikomas simbolinis mokestis:

  • 1 € dalyviams iki 14 metų
  • 2 € visiems vyresniems, užsiregistravusiems internetu
  • 3 € nusprendusiems žygyje dalyvauti paskutinė minutę (registruojantis starto vietoje)

Visi dalyviai, įveikę maršrutą, gaus žygio trasos įveikimą patvirtinantį diplomą. Su savimi reikėtų turėti vandens, užkandžių, tinkamą avalynę ir aprangą, nepamaišys ir priemonės nuo vabzdžių.

Registracijos nuoroda.

 

Rgs
23
Št
2017
Piliakalnio paslapčių takais @ Paštuvos šv. Barboros bažnyčia
Rgs 23, 10:00 – 14:00
Piliakalnio paslapčių takais @ Paštuvos šv. Barboros bažnyčia | Brūžė | Kauno apskritis | Lietuva

Rudenėjantis Kauno rajonas – puikus laikas pažinčiai su neatrastomis, tačiau įspūdį paliekančiomis vietomis. Nesudėtingas pasivaikščiojimas ir mankšta kojoms paslapčių kupiname žygyje pėsčiomis „Piliakalnio paslapčių takais“.

Žygis startuoja 10 val., tačiau dalyviai kviečiami atvykti pusvalandžiu anksčiau galutinei registracijai.

Starto vieta – greta Paštuvos šv. Barboros bažnyčios (žr. žemėlapyje)
Planuojama įveikti apie 12 km per ~4 valandas.

Dalyvio mokestis – 1 € (mokamas renginio vietoje).

Būtina išankstinė rezervacija el. paštu arba telefonu!