Kalendorius
Lie
30
Št
2016
Dviejų dienų žygis „Dviračiais po Mažąją Lietuvą“ @ Degalinė "Bonsa"
Lie 30, 9:00 – Lie 31, 20:00
Dviejų dienų žygis „Dviračiais po Mažąją Lietuvą“ @ Degalinė "Bonsa" | Tauragė | Tauragės apskritis | Lietuva

Pernai Tauragės aktyvistai „Aktyvi Tauragė“ organizavo puikų dviračių žygį, kuris grįžta ir šiais metais! Nelaužant tradicijų keliaujama tame pačiame paslaptingame regione – Mažojoje Lietuvoje. Tik šiais metais visai kitoks maršrutas.

9 val. žygio dalyviai pradeda savo ekspediciją degalinėje „Bonsa“, Tilžės pl., Taurų k. ribose. Žygio kryptis – Šilutės rajone link. Vakaras leidžiamas prie nuostabaus grožio ežero, prie kurio žygeiviai lieka nakvoti.

Sekmadienį ryte kelionė tęsiama tolyn. Organizatoriai žada pasistengti, kad kuo daugiau pedalus minti tektų asfaltuotais takais, tad žygis nebus ypač sunkus.

Didelis privalumas! Žygio metu Jus lydės saugos ekipažas, tad pasibaidžius Jūsų žirgui ar pajutus nepakeliamą nuovargį neteks sukti galvos kaip tęsti kelionę. Tuo tarpu smulkius remonto darbelius kartu su kitais žygeiviais pamėginsite įveikti tiesiog šalikelėje.

Žygio kaina – 10 €.

Pirmą dieną vakariene Jus vaišins organizatoriai, visu kitu maistu ir gėrimais teks pasirūpinti Jums.

Dalyviai privalo pasirūpinti techniškai tvarkingu dviračiu, ryškia liemene, asmens tapatybės dokumentu, palapine, miegmaišiu ir kitais būtinais žygio daiktais.

Registruotis iki liepos 29 d. ryto aukščiau nurodytais kontaktais.

Vas
11
Št
2017
Trako miško kalvomis ir pelkėmis (Lazdijų r.) @ Metelių RP lankytojų centras
Vas 11, 11:00 – 16:00
Trako miško kalvomis ir pelkėmis (Lazdijų r.) @ Metelių RP lankytojų centras | Lietuva

Ar norėtumėte besibaigiant žiemai paklaidžioti po mišką, išsidėsčiusį ant kalvų? Tokią galimybę Jums siūlo Metelių regioninio parko direkcija organizuodama žygį po kalvotąjį Trako mišką. Šis žygis ypatingas ne tik tuo, kad pamatysite palengva busti po žiemos pradedantį mišką, bet ir įžengsite į vis dar šalčio sukaustytą aukštapelkę, užlipsite ant Raganų kalno bei regėsite ypatingus medžius – į Raudonąją knygą įrašytus bekočius ąžuolus.

Dalyviai renkasi vasario 11 d. 11 val. Metelių regioninio parko lankytojų centre (Seirijų g. 2, Meteliai, Lazdijų r.) BŪTINA registracija telefonu ar el. paštu (nurodyta aukščiau). Dalyvio mokestis 1,5 € – papildomai prašoma įsigyti 1 € kainuojantį regioninio parko bilietą.

Miško ir pelkės paslaptis Jums pasakos bei bekotį ąžuolą parodys Metelių regioninio parko lankytojų centro administratorius Artūras Pečkys.

Žygio programa:

 • 11:00 – 11:15 atvykusių dalyvių registracija
 • 11:15 – 11:45 trumpa pažintis su lankytojų centro ekspozicija
 • 11:45 – 16:00 nuvykimas į žygio starto vietą ir pats žygis pėsčiomis.

Dalyvių skaičius ribotas – paskubėkite. Nespėjote? Papildomas žygis organizuojamas ir vasario 18 d.

Vas
18
Št
2017
Trako miško kalvomis ir pelkėmis (Lazdijų r.) @ Metelių RP lankytojų centras
Vas 18, 11:00 – 16:00
Trako miško kalvomis ir pelkėmis (Lazdijų r.) @ Metelių RP lankytojų centras | Lietuva

Pakartot prašo ne tik atlikėjų ant scenos – pakartot kartais reikia ir žygius! Ar norėtumėte besibaigiant žiemai paklaidžioti po mišką, išsidėsčiusį ant kalvų? Tokią galimybę Jums siūlo Metelių regioninio parko direkcija organizuodama žygį po kalvotąjį Trako mišką. Šis žygis ypatingas ne tik tuo, kad pamatysite palengva busti po žiemos pradedantį mišką, bet ir įžengsite į vis dar šalčio sukaustytą aukštapelkę, užlipsite ant Raganų kalno bei regėsite ypatingus medžius – į Raudonąją knygą įrašytus bekočius ąžuolus.

Dalyviai renkasi vasario 18 d. 11 val. Metelių regioninio parko lankytojų centre (Seirijų g. 2, Meteliai, Lazdijų r.) BŪTINA registracija telefonu ar el. paštu (nurodyta aukščiau). Dalyvio mokestis 1,5 € – papildomai prašoma įsigyti 1 € kainuojantį regioninio parko bilietą.

Miško ir pelkės paslaptis Jums pasakos bei bekotį ąžuolą parodys Metelių regioninio parko lankytojų centro administratorius Artūras Pečkys.

Žygio programa:

 • 11:00 – 11:15 atvykusių dalyvių registracija
 • 11:15 – 11:45 trumpa pažintis su lankytojų centro ekspozicija
 • 11:45 – 16:00 nuvykimas į žygio starto vietą ir pats žygis pėsčiomis.

Dalyvių skaičius ribotas – paskubėkite. Tai jau pakartotinis žygis!S

Vas
25
Št
2017
Pėsčiomis Petroškų miške @ Veisiejų regioninis parkas
Vas 25, 10:00 – 15:30
Pėsčiomis Petroškų miške @ Veisiejų regioninis parkas | Veisiejai | Alytaus apskritis | Lietuva

Vasario 25 dieną keliai vingiuoja Veisiejų kryptimi, nes čia puikus pėsčiųjų žygis Petroškų miške, kurį rengia Veisiejų regioninio parko direkcija. Žygio metu matysite kaip bunda gamta, galėsite išlydėti besibaigiančią žiemą, kuri dar vis mėgina parodyti savo charakterį.

Vidutinio sunkumo, maždaug 10 km ilgio žygyje galbūt pavyks pasisveikinti ir su vietiniais miško gyventojais: lapėmis, stirnomis ar net lūšimi. Sudėtingumo žygiui suteiks ne tik miško keliukai, bet ir gamtos išdaigos, todėl verta pasirūpinti derama avalyne ir apranga.

Žygio programa

 • 9:45 – 10:00 Žygio dalyvių registracija
 • 10:00 – 10:30 Lankytojų centro pristatymas
 • 10:30 – 10:45 Nuvykimas į žygio pradžios tašką
 • 10:45 – 11:00 Žygio pradžia
 • 13:00 Žolelių arbatos vaišės
 • 15:00 Žygio pabaiga ir vaišės

Būtina registracija aukščiau nurodytais kontaktais.

Bal
8
Št
2017
Karalgirio žygių iššūkis @ Restoranas "Siesta"
Bal 8, 11:00 – 16:00
Karalgirio žygių iššūkis @ Restoranas "Siesta"

Ieškote įdomių nuotykių ir iššūkių? Jus kviečia Pėdsekio mokykla, organizuojanti puikų Karalgirio žygių iššūkį. Paruoštos dvi trasos, kurių viena puikiai tiks visai šeimai (6 km), o kita (12 km) tiems, kurie vertina ilgesnius pasivaikščiojimus.

Atvykę balandžio 8 prie netoli Babtų esančio restorano „Siesta“ startuoti galėsite nuo 11 iki 13 val. savo pasirinktą žygio atkarpą. Jūsų lauks ne tik žygis, bet ir įvairios užduotys, priversiančios kiek suktelti savo galvas, kareiviški pietūs ir, be abejonės, visi kiti žygio atributai, kaip šauni kompanija, gera nuotaika ir t. t.

Priimk Karalgirio žygių iššūkį!

Trumpesnioji atkarpa – 10 €, ilgesnioji 15 €. Vaikams iki 10 metų – nemokama.

Bir
10
Št
2017
Karalgirio žygių iššūkis @ Padauguvos girininkija
Bir 10, 11:30 – 20:00
Karalgirio žygių iššūkis @ Padauguvos girininkija | Padauguvėlė | Kauno apskritis | Lietuva

Karalgiris – tai du kartu labai puikiai derantys žodžiai sujungti į vieną – Karališka Giria. Akivaizdu, kad kalbama ne apie kokį šiaip mažą parkelį netoli miesto, bet apie iš tiesų vertą dėmesio girią. Jei ne savo dydžiu, tai savo ramybe bei žaluma.

Karalgiris – tai ir renginių gamtoje organizatorius, vos tik prasidėjus vasarai kviečiantis kiekvieną norintį žygiuoti drauge. Du maršrutai, smagios užduotys, žaismingos orientacinės nuorodos ir kitos pramogos Jūsų laukia birželio 10 d.

Po žygio visi dalyviais pasimėgaus skanių pietų porcija. Norite žygiuoti, bet nenorite, kad vasaros metu Jūsų keturkojis draugas liktų namuose? Pasiimkite ir jį! Žygis puikiai tiks tiek šeimoms su vaikais, tiek ir einant su augintiniais.

Rgp
5
Št
2017
Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ @ Pamusės km.
Rgp 5 visą dieną
Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ @ Pamusės km.

Kasmetiniu tapęs renginys, kurį norisi vadintis žygiu, bet labiau jis primena varžybas, kviečia ir šiais metais išmėginti iššūkių kupiną trasą pelkėje. Tai ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“. Pamusės kaime, Širvintų rajone, vykstančios varžybos pritraukia daugybę norinčių patirti daugiau nuotykių. Nesate bandę bėgti pelkėje? Rugpjūčio mėnuo tam puikiai tinka, o kad nebūtų „gal kitais metais“ – registruokitės jau dabar ir agituokite prisijungti drąsiausius savo draugus!

Siūlomos net kelios skirtingos trasos:

 • 5 km „Bebro kelio“ trasa. Ši trasa gali būti su arba be laiko fiksavimo, ją sudaryto ir natūralios, ir dirbtinės kliūtis.
 • 10 km „Bebro“ trasa. Tai dvigubai ilgesnė trasa, skirta ištvermingiems varžybų dalyviams, todėl siūloma tik su laiko fiksavimu. Trasoje gausu dirbtinių ir natūralių kliūčių.
 • 5 km naktinė trasa. Naktinėje trasoje nėra fiksuojamas laikas, tačiau čia dar daugiau nuotykių, kuriuos sukuria tamsa. Būtinas ant galvos tvirtinamas žibintuvėlis!
 • Saugi trasa vaikams. Vaikai irgi nori nuotykių, todėl 7-12 metų vaikams yra paruošta atskira, saugi trasa. Mažesnieji gali dalyvauti su tėvelių priežiūra. Trasos ilgis – 1 km.

Visų trasų dalyviai gaus medalius, startinius paketus, bus įrengtas nuolat budintis pagalbos punktas.

Rgs
2
Št
2017
Karaligirio žygių iššūkis @ Padauguvėlė
Rgs 2, 11:30 – 20:00
Karaligirio žygių iššūkis @ Padauguvėlė | Padauguvėlė | Kauno apskritis | Lietuva

Pirmąjį rudens savaitgalį, iš karto po mokslo ir žinių dienos paminėjimo, vertėtų ištrūkti trumpam į mišką ir atsikvėpti nuo pečius slegiančių rūpesčių ar prasidedančių naujų mokslo metų. Pradėję žygį nuo Padauguvus girininkijos įveiksite 12,7 arba 24 km pasirinktinai, o tai yra tikrai pakankama siekiant pasimėgauti gamtos teikiamu malonumu.

Žygio startas: Padauguvos girininkija 11:30-12:30
Žygio dalyvio mokestis – 8 – 12 €.
Žygyje gali dalyvauti ir vaikai (iki 10 metų nemokamai), lydimi suaugusiųjų. Kviečiami ir keturkojai augintiniai.

Po finišo – skanūs pietūs!

Gru
26
An
2017
Kalėdinis avinėlių žygis į pelkę @ Vilkiškės
Gru 26, 11:00 – 14:00
Kalėdinis avinėlių žygis į pelkę @ Vilkiškės | Bezdonys | Vilniaus apskritis | Lietuva

Antrąją Kalėdų dieną verta užklysti į pelkėtą mišką. Tačiau ne vieniems, o su puikiu vadovu. Tikras miškas, bridžių lankomos vietovės, gailių aromatas… Puiki vieta ir puiki proga ištrūkti iš namų ir pasimėgauti gamta.

Žygio metu būtina neperšlampanti avalynė, pravers ir atsarginės kojinės. Kadangi žygio metu laukia laužas, reikėtų su savimi turėti dešrelių, mėsytės, kitų kepamų objektų, pasirūpinti kava ar arba virimui ir tinkamu kiekiu vandens. Žygis reikalauja ištvermės, todėl tinka tik tvirtesniems vaikams ir daugumai suaugusiųjų.

 

Bal
14
Št
2018
Karalgirio žygių iššūkis (I) @ Krivėnai
Bal 14, 10:00 – 20:00
Karalgirio žygių iššūkis (I) @ Krivėnai | Krivėnai | Kauno apskritis | Lietuva

Pavasaris, saulė ir bundanti gamta kviečia grįžti į žygių režimą! Bent jau Karalgirio žygių iššūkis grįžta ir jau balandžio 14 d. kviečia prisijungti visus žygiuoti kartu.

Organizatoriai paruošė du puikius maršrutus, smagias užduotis bei puikų žygio uždarymą, kurio metu ne tik pietūs, pokalbiai ir žaidimai, bet ir ąžuoliukų sodinimas.

 • Trumpasis maršrutas – 12,6 km
 • Ilgasis maršrutas – 28 km

Organizatoriai (Karalgirio pramogos) žada pasirūpinti, jog visi pasiektų finišą, o pasiekę pasistiprintų kareiviškais pietumis bei šilta arbata.

Vaikai iki 10 metų dalyvauja nemokamai, o tvarkingų keturkojų augintinių savininkai gali juos pasiimti kartu.

Starto vieta – Krivėnų kaimas, prie tilto per Striunos upę (~1,3 km už Zacyčiaus dvaro).