Kalendorius
Gru
19
Št
2015
Ledinių ratų kalėdinis žygis ir vakaronė @ Senamiesčio dviratis
Gru 19, 12:00 – 18:00

Ledinių ratų klubasMėgstate minti dviračio pedalus? O ką manote apie šios dviratės ekologiškos transporto priemonės naudojimą žiemos metu? Važinėjate ištisus metus ar pirmą kartą nusprendėte pamėginti važiuoti žiemą – nesvarbu, Jūsų laukia „Ledinių ratų klubas“, atidarantis 2015/2016 metų žiemos sezoną.

Prieškalėdinis žygis bei pasibuvimas bendraminčių būryje vyks š. m. gruodžio 19 dieną, nuo 12 val. „Senamiesčio dviratyje“ (čia ir susirenkama, ir vyks pasibuvimas).

Programa / planas:

 • 12 val. susirenkama, susipažįstama ir pasiruošiamas šventiškas stalas grįžimui.
 • 13 val. pajuda žygeiviai.
 • 15 val. numatomas grįžimas ir 18 val. mėgaujamasi gera kompanija, užkandžiais, aptariami žiemos planai ir tai, kas vyksta Vilniuje dviračių srityje.

Žygio maršrutas kol kas nežinomas, bet taip juk dar įdomiau!

Vas
20
Št
2016
Pasakų parko tvarkymas @ Pasakų parkas
Vas 20, 10:00

Buvęs sostinės meras Artūras Zuokas nepamiršta miesto gerovės ir skatina prie jos prisidėti ir visus kitus. Šeštadienį, vasario 20 dieną, 11 val. jis Jūsų lauks prie Pasakų parko esančioje automobilių aikštelėje (Laisvės pr., žr. žemėlapyje), kur plačiau papasakos apie planuojamus dienos darbus, tarp kurių:

 • pomiškio tvarkymas;
 • sausuolių ir šakų tvarkymas;
 • šiukšlių rinkimas.

Viskas ko reikia iš Jūsų – gera nuotaika ir noras sukurti gražesnę aplinką, pirštinėmis ir darbo įrankiais bus pasirūpinta! Atvykite į talką ir pasikvieskite kaimyną – mes už gražius miestus, parkus ir miškus.

Vas
21
Sk
2016
Padovanokime paukščiukams namus 2016 @ Meižio poilsiavietė
Vas 21, 10:00

Aktyvi Tauragė nesnaudžia žiemą ir nuolat kviečia sudalyvauti įvairiuose žygiuose ir renginiuose. Šį kartą renginys „Padovanokime paukščiukams namus 2016“, kurio metu jau antrą kartą bus kabinami inkilai. Akcijos metu bus meistraujama, piešiama, verdama žuvienė ir, be abejonės, keliami inkilai paukščiams.

Sudalyvaukite, atvykite iki Meižio poilsiavietės!

Geg
21
Št
2016
Žygis-žaidimas „Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai“ @ M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Geg 21, 11:00 – 23:59

Puiki proga sudalyvauti puikiame žygyje-žaidime „Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai: 1 diena 8 muziejai“, organizuojamą Tarptautinės muziejų dienos proga. M. K. Čiurliono dailės muziejus jungiasi prie visoje Europoje paplitusios iniciatyvos ir kviečia visus norinčius sudalyvauti kiek neįprastame žygyje aplankant 8 Kauno miesto muziejus per dieną, taip iš naujo, o gal pirmą kartą, atrandant Kauną. Žygis vykdomas savarankiškai, todėl Jums reikės šio žemėlapio:

Žemėlapis žygiui-žaidimui

Atsispausdinę žemėlapį leiskitės į žygį Kaune. Užėję į kiekvieną muziejų gegužės 21 d. tarp 11 ir 20 val. gausite užduotį, ją įvykdę – specialų lipduką.

20-21 valandomis žygeiviu lauks „Muziejaus naktinis piknikas“ prie M. K. Čiurlionio galerijos, čia bus apdovanoti 10 greičiausių ir daugiausiai lipdukų surinkusių žygeivių. Kiti dalyviai gaus atminimo ženkliukus. Visi kartu vakarodami trauks dainas, šoks, bendraus, nuotaiką skaidrins folkloro ansambliai „Žaisa“ ir „Kupolė“. Piknikui reikės arbatos, geros nuotaikos ir sumuštinukų!

20-24 val. Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus kvies į romantišką pasibuvimą „Žiūrim – krinta patylomis obelų žiedai“. Pasibuvimo metu dirbtuvėje bus galima kruti paveikslus iš žiedų antspaudų, sužinoti apie monotipijos galimybes, aplankyti parodas ir ekspozicijas.

M. K. Čiurlionio galerija, A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių (Velnių) muziejus ir Istorinė Lietuvos Respublikos prezidentūra nemokamai priims lankytojus iki pat vidurnakčio!

Nepavyksta atsispausdinti žemėlapio? Originalus šaltinis čia, o tai pat galima jį atsiimti renginio dieną M. K. Čiurlionio muziejų padaliniuose:

 • M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12);
 • Kauno paveikslų galerija (K. Donelaičio g. 16);
 • L. Truikio ir R. Rakauskaitės memorialinis muziejus (E. Fryko g. 14);
 • A. ir P. Galaunių namai (Vydūno al. 2);
 • J. Zikaro memorialinis muziejus (J. Zikaro g. 3);
 • Istorinė Lietuvos Respublikos prezidentūra (Vilniaus g. 33);
 • A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus (V. Putvinskio g. 64);
 • Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus (V. Putviskio g. 55).

 

Bal
22
Št
2017
Ėjimo varžybos Vilniuje – varžykitės su savimi @ Balsio ež. papūdimys
Bal 22, 10:00 – 17:00

Balandžio pabaigoje organizuojamos masinio ėjimo varžybos Balsio ežero apylinkėse visiems norimties dalyvauti. Dalyviai varžysis ne tiek tarpusavyje, kiek su savimi – priimkite iššūkį įveikti, 5, 10 ar 15 tūkstančių žingsnių.

Varžybos yra pritaikytos visiems, net ir tėvams su vaikais vežimėliuose ar neįgaliesiems. Ypač organizatoriai kviečia dalyvauti vyresnio amžiaus žmones. Tėvams puiki naujiena – šalia trasos veiks vaikų žaidimų aikštelė, kurioje užsiėmimus ves profesionalūs treneriai.

Dalyviai turės galimybę naudotis visiems išmaniesiems skirta specialia varžybų programėle, kuri padės skaičiuoti žingsnius.

Dalyvausite? Sekite savo progresą ir dalinkitės juo socialinėje erdvėje, naudodami hashtag (grotžymę) #walk15

Žygio maršrutas:

Ėjimo varžybų žemėlapis

 

Geg
6
Št
2017
Istorijos gerbėjams „Molotovo gynybinės linijos įtvirtinimai“ @ Pagramančio regioninis parkas
Geg 6, 9:00 – 17:00
Istorijos gerbėjams „Molotovo gynybinės linijos įtvirtinimai“ @ Pagramančio regioninis parkas | Pagramantis | Tauragės apskritis | Lietuva

Aktyviai gyventi mėgstančius ir tuos, kuriuos žavi istorija gegužės 6 d. kviečia Pagramančio regioninio parko direkcija. Įsibėgėjusio pavasario šeštadienį vyks pėsčiųjų žygis „Molotovo linijos takais II“ bei pažintinio tako „Molotovo gynybinės linijos įtvirtinimai“ atidarymas.

Tai vienas ryškiausių pėdsakų Lietuvoje, kurį paliko Antrasis Pasaulinis karas. Žygio metu galėsite iš arčiau pažinti bunkerius, pasimėgausite Pagramančio regioninio parko kraštovaizdžiu, atodangomis, tekančiomis upėmis bei upeliais, visų vertinamais ąžuolais ir, be abejonės, gerai praleisite laiką.

Planuojamas žygio maršrutas apie 20 km. Programa:

 • 9:00 – 9:50 atvykimas bei galutinė registracija
 • 10:00 renginio pradžia ir pranešimas tema „Molotovo gynybinės linijos įtvirtinimai Lietuvoje“.
 • 10:30 pėsčiųjų žygio startas.
 • 11:00 pažintinio tako atidarymas.
 • 12:00 tęsiamas žygis
 • 16:00 – 17:00 žygeivių sugrįžimas, diplomų įteikimas

Galima dalyvauti ir tik pranešimo dalyje bei pažintinio tako atidaryme. Tam vis tiek būtina registracija el. paštu arba telefonu.

Registruotis į žygį galima nuo balandžio 1 d. iki gegužės 5 d. viršuje nurodytais kontaktais arba http://bit.ly/2otppCV

Dalyvavimas mokamas. Suaugusiems dalyviams 2 €, vaikams iki 16 metų – 1 €. Nusprendusiems dalyvauti paskutinę dieną +1 €. Starto mokestis mokamas atvykus į renginio vietą.

 

Geg
19
Pn
2017
Nykštietiškas triatlonas – nuotykių lenktynės Anykščiuose @ Denionių ežeras
Geg 19, 18:00 – Geg 21, 9:00
Nykštietiškas triatlonas - nuotykių lenktynės Anykščiuose @ Denionių ežeras | Šimonys | Panevėžio apskritis | Lietuva

Anykščiai kviečia iškelti nykščius ir sudalyvauti Nykštietiškame triatlone, kuris pritaikytas tiek pradedantiems, tiek jau rimtai patyrusiems.

Pats nuotykių renginys, vyksiantis net tris dienas nuostabioje vietoje ant ežero kranto, skirtas skatinti žmones aktyviai leisti laiką gamtoje, išmėginti multisportą.

Armijai ir civiliams trasa

„Armijai ir civiliams“ trasa – tai bėgimas, važiavimas dviračiais, plaukimas baidarėmis, orientavimosi ir specialios užduotys. Ši trasa puikiai tiks aktyviems žmonėms, žygeiviams, kurie nori pažinti Anykščių apylinkes. Startuoti leidžiama tik 16 metų ar vyresniems dalyviams.

Elito trasa

Elito trasa apima bėgimą, važiavimą dviračiais, plaukimą baidarėmis, virvių užduotis, orientavimąsi ir specialiąsias užduotis. Ši trasa yra skirta gerą fizinį pasirengimą turintiems asmenims, ieškantiems daugiau nuotykių. Trasa skirta asmenims nuo 18 metų amžiaus.

Dviračių rogainingas

Važiavimas dviračių ir orientavimosi sportas – puiki galimybė iš arčiau susipažinti su Nykštietišku triatlonu. Šios trasos dalyviams per 3 val. reikės surinkti kuo daugiau taškų aplankant žemėlapyje pažymėtus punktus bei atliekant specialiąsias užduotis. Puikiai tinka pradedantiems ir šeimoms. Dalyvių amžius nuo 14 metų (komandoje privalo būti bent vienas pilnametis).

Programa

Penktadienį (2017-05-19):

 • 18 val. atvykimas ir įsikūrimas palapinių miestelyje
 • 19-20 val. dalyvių numerių išdavimas

Šeštadienį (2017-05-20):

 • 10 val. trasos „Armijai ir civiliams“ startas
 • 11 val. elito trasos startas
 • 13 val. dviračių rogainingo startas
 • 19 val. apdovanojimai

Sekmadienį (2017-05-21):

 • 10-16 val. įvairios ekskursijos ir pramogos Anykščių rajone (nemokamos arba su didelėmis nuolaidomis).

Registracija mokama, kuo anksčiau užsiregistruojate – tuo mažiau išleidžiate. Kainos nuo 16 iki 68 € už 2 asmenų komandą.

 

Rgp
5
Št
2017
Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ @ Pamusės km.
Rgp 5 visą dieną
Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ @ Pamusės km.

Kasmetiniu tapęs renginys, kurį norisi vadintis žygiu, bet labiau jis primena varžybas, kviečia ir šiais metais išmėginti iššūkių kupiną trasą pelkėje. Tai ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“. Pamusės kaime, Širvintų rajone, vykstančios varžybos pritraukia daugybę norinčių patirti daugiau nuotykių. Nesate bandę bėgti pelkėje? Rugpjūčio mėnuo tam puikiai tinka, o kad nebūtų „gal kitais metais“ – registruokitės jau dabar ir agituokite prisijungti drąsiausius savo draugus!

Siūlomos net kelios skirtingos trasos:

 • 5 km „Bebro kelio“ trasa. Ši trasa gali būti su arba be laiko fiksavimo, ją sudaryto ir natūralios, ir dirbtinės kliūtis.
 • 10 km „Bebro“ trasa. Tai dvigubai ilgesnė trasa, skirta ištvermingiems varžybų dalyviams, todėl siūloma tik su laiko fiksavimu. Trasoje gausu dirbtinių ir natūralių kliūčių.
 • 5 km naktinė trasa. Naktinėje trasoje nėra fiksuojamas laikas, tačiau čia dar daugiau nuotykių, kuriuos sukuria tamsa. Būtinas ant galvos tvirtinamas žibintuvėlis!
 • Saugi trasa vaikams. Vaikai irgi nori nuotykių, todėl 7-12 metų vaikams yra paruošta atskira, saugi trasa. Mažesnieji gali dalyvauti su tėvelių priežiūra. Trasos ilgis – 1 km.

Visų trasų dalyviai gaus medalius, startinius paketus, bus įrengtas nuolat budintis pagalbos punktas.