Kalendorius
Geg
20
Št
2017
Aplink Velniakampio ežerą @ Velniakampio stovyklavietė
Geg 20, 10:00 – 14:00
Aplink Velniakampio ežerą @ Velniakampio stovyklavietė | Vilniaus apskritis | Lietuva

Neries regioniniame parke esantis Elniakampio arba Velniakampio ežeras vilioja savo apylinkėmis. Žygiuodami ne tik turėsite galimybę pamatyti ežerą, apsuptą miškų, bet taip pat ir išvysite kas liko iš Velniakampio dvaro audinių balyklos, koplyčios, krui priklauso dvarininkų Trautfeterių giminei, piliakalnį (atminkite, jog šie metai yra piliakalnių metai), mitologinį Martyno akmenį ir daug kitų akiai malonių ir dėmesio vertų objektų.

Žygio maršrutas (~11 km) driekiasi palei dideles pelkes, kur apstu gervių, tad gal išvysite ir jas. Greta Vaigolės upelio, kurio pakrantėmis žygio metu taip pat keliausite, ne tik pamatysite žydinčių augalų, bet ir juos užuosite – nuostabus žiedų aromatas garantuotas. Tuo tarpu Elnos upelyje pamatysite kaip gyvena ir dirba bebrai.

Dalyvio mokestis – 5 € (į kainą įskaičiuotas ir parko lankytojo bilietas). Žygyje kviečiami dalyvauti asmenys nuo 13 metų, būtina registracija iki gegužės 18 d. naudojantis šia forma.

Žygis yra kupinas iššūkių, todėl labiau tinkamas bent minimalų pasirengimą turintiems žygeiviams.

Rgs
23
Št
2017
Piliakalnio paslapčių takais @ Paštuvos šv. Barboros bažnyčia
Rgs 23, 10:00 – 14:00
Piliakalnio paslapčių takais @ Paštuvos šv. Barboros bažnyčia | Brūžė | Kauno apskritis | Lietuva

Rudenėjantis Kauno rajonas – puikus laikas pažinčiai su neatrastomis, tačiau įspūdį paliekančiomis vietomis. Nesudėtingas pasivaikščiojimas ir mankšta kojoms paslapčių kupiname žygyje pėsčiomis „Piliakalnio paslapčių takais“.

Žygis startuoja 10 val., tačiau dalyviai kviečiami atvykti pusvalandžiu anksčiau galutinei registracijai.

Starto vieta – greta Paštuvos šv. Barboros bažnyčios (žr. žemėlapyje)
Planuojama įveikti apie 12 km per ~4 valandas.

Dalyvio mokestis – 1 € (mokamas renginio vietoje).

Būtina išankstinė rezervacija el. paštu arba telefonu!

Kov
11
Sk
2018
Suvalkijos kalvomis ir piliakalniais @ J. Basanavičiaus gimtinė-muziejus.
Kov 11, 10:00 – 17:00
Suvalkijos kalvomis ir piliakalniais @ J. Basanavičiaus gimtinė-muziejus. | Ožkabaliai II | Marijampolės apskritis | Lietuva

Kovo 11-ąją Suvalkijoje puikus žygis, prasidėsiantis ir pasibaigsiantis dr. J. Basanavičiaus gimtinėje (Ožkabalių II k., Bartninkų sen., Vilkaviškio r.)

Žygio dalyviai turės puikią progą aplankyti Tautinio atgimimo ąžuolyną, dr. Jono Basanavičiaus gimtinę – muziejų. O nesušalti padės puikus šiaurietiško ėjimo žygio maršrutas, kuriame vieni gražiausių Suvalkijos piliakalnių, akmeniniai Grįžulo ratai, Lietuvos karo lakūnų žūties vieta, Bartininkų bažnyčios griūvėsiai, o ką jau bekalbėti apie nuostabias kalvas ir klonius.

Trasos ilgis ~16 km. Tautinė atributika labai pageidaujama.

Dalyvavimas mokamas – kaina 3 €. Vaikams iki 14 metų nemokamai. Žygyje galima dalyvauti ir kartu su draugiškais gyvūnais.

Registracija: https://goo.gl/forms/hu3alaayRmGWgalb2

Rgs
2
Sk
2018
Nepažinta suvalkija – pėsčiųjų žygis Vygreliuose @ A. Džermeikos sodyba
Rgs 2, 10:00 – 18:00
Nepažinta suvalkija - pėsčiųjų žygis Vygreliuose @ A. Džermeikos sodyba | Vygreliai | Marijampolės apskritis | Lietuva

Po Lietuvos – Lenkijos pasienį pažygiuoti kviečia Vilkaviškio šiaurietiško ėjimo klubas. Numatyti du maršrutai: 21 ir 11 km.

9 val. žygio dalyvius iš Vilkaviškio kultūros centro aikštelės veš autobusas. Po žygio jis grąžins dalyvius atgal į Vilkaviškį. Kelionės kaina – 5 € (pirmyn ir atgal). Norint vykti autobusu būtina tai pažymėti registracijos formoje.

Žygio detalės:

  • 10 val. startuoja 21 km žygeiviai
  • 11 val. startuoja 11 km žygeiviai
  • Numatomas grįžimas iki 15 val.

Žygių metu bus galima pamatyti Graužinių žvyro karjerą, Maumedžių giraitę, Lenkijos tolius, keturis ežerus ir jų brastas. Virbalio vartų bendruomenė žada pavaišinti sriuba, lauks ir arbata, kepiniai ir dar daugiau. Pasirūpinkite ir savo vaišėmis, vandeniu žygio metu, indais, patogia avalyne ir tinkama apranga.

Registracijos nuoroda.